Tips voor Trips
UEFA Women's Champions League:
Linfield - R.S.C. Anderlecht
Ons verhaal
"Na 11 jaar is er eindelijk nog eens een team uit ons land er in geslaagd om zich te plaatsen voor een volgende ronde in het Europese vrouwenclubvoetbal." Ik wist het niet maar las het op vrouwenvoetbal.be en ik was blij dat ik erbij mocht zijn.
Daarvoor moest RSCA in voorronde van de UWCL winnen tegen Linfield Ladies, de kampioen uit Noord-Ierland. De doelpunten kwamen voor de rust tweemaal van rechtsachter Laura Deloose. Nadat captain Kirsty McGuinness in het begin van de tweede helft de aansluitingstreffer lukte vanop de stip (1-2) zorgde Jana Coryn na een assist van de Portugese Solange Carvalhas voor de 1-3-eindstand.
Prijs als toeschouwer
5 euro
Foto's
- 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006
2019
- 27/12: Leffinge licht 2019
- 26/12: Sterren in het park - Middelkerke
- 21/12: RC Lens - Chamois Niort FC
- 04/12: Red Flames U15-Duitsland
- 01/12: Brugge Wintergloed 2019
- 14/11: Belgian Cats - Oekraine
- 12/11: Red Flames - Litouwen
- 06/11: Euroleague Basketbal 2
- 02/11: Feesteloop Avelgem
- 01/11: Fototentoonstelling Iris Melle
- 23/10: Euroleague Basketbal 1
- 12/10: De Doorbraak: Familiejuwelen
- 12/10: Bis beurs 2019
- 11/10: Fototentoonstelling Ronse 2019
- 29/09: RSC Anderlecht - W. Beveren
- 22/09: Triatlon Lille 2019
- 03/09: Red Flames - Kroatie
- 01/09: Berck
- 29/08: Red Flames - Engeland
- 27/08: Waregem Koerse 2019
- 17/08: Vuurwerkfestival Knokke 2019
- 16/08: EK Hockey Antwerpen 2019
- 13/08: UEFA WCL: Linfield - RSCA
- 11/08: Belgian beachvolley Knokke-Heist
- 10/08: BK Kwarttriatlon Wuustwezel
- 07/08: UEFA WCL: RSCA - PAOK
- 03/08: Trammelant De Haan
- 21/07: Gentse Feesten 2019
- 11/07: Anthée - Dinant
- 07/07: Tour de France - ploegentijdrit
- 06/07: Tour de France - openingsrit
- 29/06: K.S.V.O. - R.S.C. Anderlecht
- 28/06: Bierfeesten Oudenaarde 2019
- 26/06: K.S.V. O. – Excelsior Moeskroen
- 23/06: Triathlon Antwerpen 2019
- 21/06: Gerry Weber Open 2019
- 20/06: WK Damesvoetbal NeD-CAN
- 16/06: BK LD Triatlon Geraardsbergen
- 09/06: Gerberoy
- 08/06: Flanders Open Rugby Dendermonde
- 01/06: Red Flames - Thailand
- 12/05: BK Cheerleading 2019
- 11/05: Final Women Rugby 2018-2019
- 04/05: Waterpolo Gent - Brussel
- 28/04: BK Ploegentriatlon Doornik 2019
- 22/04: Cup Final: Gent-Standard
- 22/04: Montmarktje Roborst
- 21/04: Saint-Valéry-sur-Somme
- 14/04: Paris-Roubaix 2019
- 07/04: Ronde van Vlaanderen 2019
- 30/03: Knack B - Zedelgem
- 27/03: Fototentoonstelling RVV
- 24/03: Gent ladies – Anderlecht
- 22/03: De Doorbraak: Hello Josefien
- 17/03: Photodays 2019
- 16/03: Ijgala Show Kristallijn Gent 2019
- 10/03: BK Crossduatlon Retie 2019
- 24/02: Carnaval Wetteren 2019
- 09/02: IFAM 2019 in Gent
- 26/01: Waterpolo GZV-AZSC
- 19/01: Portfolio's KISP