Tips voor Trips
Training Days Willebroek
Ons verhaal
Ook nu weer een beperkte opkomst vond ik, maar de afwezigen hebben altijd ongelijk natuurlijk. Ik was er goed op tijd om de boel te openen en bleef er tot de laatste op terug af te sluiten. Het wordt wat kouder en het begint al vroeg donker te worden dus heel lang bleven de atleten ook niet in het water.
Prijs als toeschouwer
Gratis
Foto's
2023 -
2022 -
Tips voor trips 2021
- 2020 - 2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006
- 2020 - 2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006
2021
- 30/12: Wandeling Grobbendonk
- 27/12: Zichem-Averbode
- 22/12: Charleroi - Eendracht Aalst
- 18/12: K.A.A. Gent - R.S.C. Anderlecht
- 11/12: Standard - O.H.L.
- 28/11: R.S.C. Anderlecht - Club Brugge
- 28/11: Training Days Boom
- 25/11: Belgian Red Flames - Armenie
- 19/11: Charleroi - RSC Anderlecht
- 31/10: Fototentoonstelling IRIS
- 24/10: Photo Days Brussel 2021
- 21/10: Belgian Red Flames - Kosovo
- 16/10: O.H.L. - K.R.C. Genk
- 12/10: U21: België - Denemarken
- 10/10: GR128 - deel 2
- 09/10: Mirabrug Hamme
- 08/10: Charleroi - Club Brugge YLA
- 06/10: U17: België - Luxemburg
- 01/10: K.A.A. Gent - Zulte-Waregem
- 12/09: Jeugdtriatlon Hofstade 2021
- 11/09: GR128 - deel 1
- 10/09: K.R.C. Genk - Charleroi
- 09/09: Berck-sur-plage
- 07/09: Pepinster, Gileppe, ...
- 05/09: Jeugdtriatlon Brugge
- 03/09: Charleroi - Zulte-Waregem
- 01/09: Training Days Willebroek
- 31/08: Waregem Koerse 2021
- 30/08: Training Days Zolder
- 28/08: Jeugdtriatlon Viersel
- 22/08: Jeugdtriatlon St-Niklaas
- 20/08: K.A.A. Gent - O.H.L.
- 18/08: Training Days Willebroek
- 15/08: UCI MTB Eliminator World Cup
- 14/08: BK Jeugdtriatlon Wuustwezel
- 12/08: Dilbeek en Beersel
- 26/07: Training Days Zolder
- 16/07: KSV Oudenaarde - KV Kortrijk
- 14/07: KMSK Deinze - Zulte Waregem
- 10/07: Zulte Waregem - Charleroi
- 07/07: Training Days Willebroek
- 04/07: Jeugdtriatlon Kinrooi
- 02/07: Zulte Waregem - Cercle Brugge
- 30/06: Sparta Petegem - KV Kortrijk
- 20/06: BK Wielrenen Waregem
- 13/06: Tuinconcert Deurle
- 12/06: Belgian Cats - Griekenland
- 10/06: BBT: Tijdrit Heist
- 09/06: BBT: Beveren - Maarkedal
- 31/05: Training Days Zolder
- 30/05: UEFA Playmakers Disney Desselgem
- 30/05: Belgian Cats - Nigeria
- 29/05: Eendracht Aalst - K.R.C. Genk
- 28/05: Belgian Cats - Servie
- 25/05: Plantentuin Meise
- 22/05: K.R.C. Genk - Charleroi
- 19/05: Training Days Willebroek
- 18/05: Charleroi - Eendracht Aalst
- 15/05: R.S.C. Anderlecht - O.H.L.
- 14/05: Provincie Luxemburg
- 11/05: Standard C.L. - K.A.A. Gent
- 09/05: Welle en Kapellemeersen
- 08/05: R.S.C. Anderlecht - K.A.A. Gent
- 01/05: K.A.A. Gent - O.H.L.
- 23/04: K.A.A. Gent - Club Brugge YLA
- 19/04: Alden Biesen
- 18/04: Neigembos Ninove
- 16/04: Woluwe - Charleroi
- 13/04: Nederland - Australië
- 11/04: Red Flames - Ierland
- 08/04: Red Flames - Noorwegen
- 03/04: K.A.A. Gent - Standard C.L.
- 01/04: Zoutleeuw
- 30/03: Charleroi - O.H.L.
- 27/03: Standard C.L. - K.A.A. Gent
- 21/03: Watou
- 20/03: K.A.A. Gent - R.S.C. Anderlecht
- 13/03: K.A.A. Gent - Club Brugge YLA
- 05/03: K.R.C. Genk - Eendracht Aalst
- 27/02: Eendracht Aalst - R.S.C. Anderlecht
- 23/02: Frankrijk - Zwitserland
- 21/02: Duitsland - Red Flames
- 20/02: Frankrijk - Zwitserland
- 18/02: Red Flames - Nederland
- 06/02: Eendracht Aalst - O.H.L.
- 05/02: K.R.C. Genk - Standard C.L.
- 30/01: Standard C.L. - Eendracht Aalst
- 23/01: Eendracht Aalst - Standard C.L.
- 22/01: R.S.C. Anderlecht - O.H.L.