Tips voor Trips
GR128 - deel 1 (Bailleul - Wulvergem)
Ons verhaal
Onze eerste tocht van velen, want we willen via de GR1 ons land horizontaal doorkruisen. De GR start eigenlijk in Wissant (Frankrijk) en eindigt in Aken (Duitsland) en is zo’n 600km lang. Wij besloten te starten in Bailleul (een gemeente in het noorden van Frankrijk, gelegen in de Franse Westhoek en in Frans-Vlaanderen, die vroeger bij het graafschap Vlaanderen hoorde).
Tijdens onze tocht gingen we letterlijk “over de schreef” en weten we nu ook van waar dit gezegde komt. De “schreve” wil zeggen de “(lands)grens”. We wandelden richting Kemmel via de Monteberg langs wijngaarden, maar stapten niet naar de top van de Kemmelberg want we draaiden eerder terug de weidse landschappen in om aan te komen aan de kerk van Wulvergem waar ik mijn auto had geparkeerd.
Voor de statistieken:
- stappen: 41732
- wandeltijd: 6:19:48
- afstand: 26,15km
- gemiddelde snelheid: 4,1km/u
- starttijd: 7:53
- stijging:320m
- daling: ?
- max hoogte: 98m
Achtergrondinformatie
Volgt...
Alle etappes:
- GR128 - deel 1 (Bailleul - Wulvergem)
- GR128 - deel 2 (Wulvergem - Zonnebeke)
- GR128 - deel 3 (Zonnebeke - Rumbeke)
- GR128 - deel 4 (Rumbeke - Tielt)
- GR128 - deel 5 (Tielt - Deinze)
- GR128 - deel 6 (Deinze - Gent)
- GR128 - deel 7 (Gent - Wetteren)
- GR128 - deel 8 (Wetteren - Dendermonde)
- GR128 - deel 9 (Dendermonde - Asse)
- GR128 - deel 10 (Asse - Nieuwenrode)
- GR128 - deel 11 (Nieuwenrode - Boortmeerbeek)
- GR128 - deel 12 (Boortmeerbeek - Holsbeek)
- GR128 - deel 13 (Holsbeek - Bierbeek)
- GR128 - deel 14 (Bierbeek - Helecine)
- GR128 - deel 15 (Helecine - Zoutleeuw)
- GR128 - deel 16 (Zoutleeuw - Borgloon)
- GR128 - deel 17 (Borgloon - Hoeselt)
- GR128 - deel 18 (Hoeselt - Maastricht)
Prijs als toeschouwer
Gratis
Foto's
- 2020 - 2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006
2021
- 30/12: Wandeling Grobbendonk
- 27/12: Zichem-Averbode
- 22/12: Charleroi - Eendracht Aalst
- 18/12: K.A.A. Gent - R.S.C. Anderlecht
- 11/12: Standard - O.H.L.
- 28/11: R.S.C. Anderlecht - Club Brugge
- 28/11: Training Days Boom
- 25/11: Belgian Red Flames - Armenie
- 19/11: Charleroi - RSC Anderlecht
- 31/10: Fototentoonstelling IRIS
- 24/10: Photo Days Brussel 2021
- 21/10: Belgian Red Flames - Kosovo
- 16/10: O.H.L. - K.R.C. Genk
- 12/10: U21: België - Denemarken
- 10/10: GR128 - deel 2
- 09/10: Mirabrug Hamme
- 08/10: Charleroi - Club Brugge YLA
- 06/10: U17: België - Luxemburg
- 01/10: K.A.A. Gent - Zulte-Waregem
- 12/09: Jeugdtriatlon Hofstade 2021
- 11/09: GR128 - deel 1
- 10/09: K.R.C. Genk - Charleroi
- 09/09: Berck-sur-plage
- 07/09: Pepinster, Gileppe, ...
- 05/09: Jeugdtriatlon Brugge
- 03/09: Charleroi - Zulte-Waregem
- 01/09: Training Days Willebroek
- 31/08: Waregem Koerse 2021
- 30/08: Training Days Zolder
- 28/08: Jeugdtriatlon Viersel
- 22/08: Jeugdtriatlon St-Niklaas
- 20/08: K.A.A. Gent - O.H.L.
- 18/08: Training Days Willebroek
- 15/08: UCI MTB Eliminator World Cup
- 14/08: BK Jeugdtriatlon Wuustwezel
- 12/08: Dilbeek en Beersel
- 26/07: Training Days Zolder
- 16/07: KSV Oudenaarde - KV Kortrijk
- 14/07: KMSK Deinze - Zulte Waregem
- 10/07: Zulte Waregem - Charleroi
- 07/07: Training Days Willebroek
- 04/07: Jeugdtriatlon Kinrooi
- 02/07: Zulte Waregem - Cercle Brugge
- 30/06: Sparta Petegem - KV Kortrijk
- 20/06: BK Wielrenen Waregem
- 13/06: Tuinconcert Deurle
- 12/06: Belgian Cats - Griekenland
- 10/06: BBT: Tijdrit Heist
- 09/06: BBT: Beveren - Maarkedal
- 31/05: Training Days Zolder
- 30/05: UEFA Playmakers Disney Desselgem
- 30/05: Belgian Cats - Nigeria
- 29/05: Eendracht Aalst - K.R.C. Genk
- 28/05: Belgian Cats - Servie
- 25/05: Plantentuin Meise
- 22/05: K.R.C. Genk - Charleroi
- 19/05: Training Days Willebroek
- 18/05: Charleroi - Eendracht Aalst
- 15/05: R.S.C. Anderlecht - O.H.L.
- 14/05: Provincie Luxemburg
- 11/05: Standard C.L. - K.A.A. Gent
- 09/05: Welle en Kapellemeersen
- 08/05: R.S.C. Anderlecht - K.A.A. Gent
- 01/05: K.A.A. Gent - O.H.L.
- 23/04: K.A.A. Gent - Club Brugge YLA
- 19/04: Alden Biesen
- 18/04: Neigembos Ninove
- 16/04: Woluwe - Charleroi
- 13/04: Nederland - Australië
- 11/04: Red Flames - Ierland
- 08/04: Red Flames - Noorwegen
- 03/04: K.A.A. Gent - Standard C.L.
- 01/04: Zoutleeuw
- 30/03: Charleroi - O.H.L.
- 27/03: Standard C.L. - K.A.A. Gent
- 21/03: Watou
- 20/03: K.A.A. Gent - R.S.C. Anderlecht
- 13/03: K.A.A. Gent - Club Brugge YLA
- 05/03: K.R.C. Genk - Eendracht Aalst
- 27/02: Eendracht Aalst - R.S.C. Anderlecht
- 23/02: Frankrijk - Zwitserland
- 21/02: Duitsland - Red Flames
- 20/02: Frankrijk - Zwitserland
- 18/02: Red Flames - Nederland
- 06/02: Eendracht Aalst - O.H.L.
- 05/02: K.R.C. Genk - Standard C.L.
- 30/01: Standard C.L. - Eendracht Aalst
- 23/01: Eendracht Aalst - Standard C.L.
- 22/01: R.S.C. Anderlecht - O.H.L.